Spotkanie z Tomaszem Stockingerem.

Uczniowie przygotowali wiele pytań i byli bardzo zainteresowani twórczością aktorską naszego gościa. Otrzymaliśmy dużo informacji na temat pracy aktora za kulisami. Rozmawialiśmy na temat filmów i seriali, w których grał pan Tomasz Stockinger oraz o jego pasjach i zainteresowaniach. Mówiliśmy o tym jak dużo należy uczyć się na pamięć, żeby zagrać w filmie. Pan Stockinger zachęcał bardzo wszystkich do gry w tenisa. Uczniowie otrzymali wiele cennych życiowych wskazówek jak dążyć do własnego rozwoju oraz jak rozwijać mózg poprzez ćwiczenia pamięciowe. Pan Tomasz zachwycił nas swoją osobowością i otwartością na świat. W ramach wdzięczności za cudowny wieczór podarowaliśmy gościowi posąg Afrodyty - bogini miłości, która wyłoniła się z morskiej piany przy brzegach Cypru. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Powrót
 
© Polska Szkoła na Cyprze, Urszula Kosińska
Wykonanie strony: Łukasz Wojnar