Warsztaty Zdrowy Styl Życia

Mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dr hab. Martę  Stępień - Słodkowską  profesor Uniwesytetu Szczecińskiego.

Pani profesor przeprowadziła warsztay dla uczniów naszej szkoły na temat zdrowego trybu życia.Dzieci dowiedziały się jak zbudowany jest organizm,co to są związki organiczne i nieorganiczne i jaką funcję pełnią w naszym ciele.Uczniowie uważnie słuchali informacji na temat węglowodanów,cukrów i kwasów nukleinowych.Były bardzo zainteresowane zdrowym odżywianiem i zadawały dużo pytań naszemu gościowi.

Warsztaty pozwoliły uczniom zrozumieć,że zdrowe jedzenie wpłynie na ich dobre samopoczucie,zwiększoną ilość energii,lepszy sen,zdrowie oraz lepsze wyniki w nauce.

Lekcja bardzo nam się podobała.Dziękujemy Pani Profesor Marcie Słodkowskiej - Stępień za zainteresowanie tematem zdrowia oraz za upominki przekazane przez Uniwersytet Szczeciński.

Zapraszam do obejrzenia galerii.