Światowy Dzień Rekordu

Z okazji  ŚwiatowegoDnia Bicia Rekordów, który przypada 12  listopada, zespół nauczycieli świetlicy w Szkole Podstawowej nr 46 w Gdyni zorganizował bicie rekordu w rysowaniu szlaczka. Wraz z uczniami klas „0” naszej szkoły rekord bili uczniowie ze szkół: Szkoły Języka Polskiego na Cyprze w Limassol i Pafos,  Gdańskiej Szkoły Szermierki, SP 51 w Gdyni i SP 10 w Gdyni. Razem rysując szlaczek 125uczestników ustanowiło wspólny rekord 7 949 cm, czyli 79m 49cm, co na jednego uczestnika daje długość 63,59 cm. Efekt pracy przybrał postać gąsienicy.  Rekord ten mamy nadzieję pobić w przyszłym roku.  Wszystkim uczestnikom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i spędzenie tego dnia razem z nami (choć na odległość) we wspólnym działaniu.  

Zapraszamy do obejrzenia galerii.   

Powrót
 
© Polska Szkoła na Cyprze, Urszula Kosińska
Wykonanie strony: Łukasz Wojnar