Międzynarodowy projekt wymiany prac plastycznych.

           Uczniowie naszej szkoły zachęcili dzieci szkoły gdyńskiej do odwiedzenia Limassol i Pafos. Anastasia, Nicole, Sara, Ivan i Mateusz wykonali przepiękne prace plastyczne zachęcające nas do podróży. Uczniowie zaprezentowali m.in. Muzeum Archeologiczne w Pafos,oraz podzielili się z nami legendą związaną ze Skałkami Afrodyty.

          Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Gdyni  Jagoda, Marianna, Sonia i Patryk zachęciły nas do zwiedzenia Gdyni. Ich kreatywne prace zapraszają do obejrzenia miasta Gdyni,  w szczególności jej charakterystycznych miejsc i zabytków jak np. Okręt-Muzeum ORP Błyskawica, czy słynna Muszla Koncertowa. Wszystkie dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością i wyobraźnią przy tworzeniu swoich prac.  Efekty oceńcie sami ;)

         Kierujemy podziękowanie przede wszystkim do dzieci, które wzięły udział w projekcie, pod adresem dyrektor Polskiej Szkoły na Cyprze p. U. Kosińskiej, rodziców dzieci oraz pań
M. Sitko i M. Szymańskiej. Dla uczestników projektu przygotowałyśmy upominki. Dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że projekt ten stanie się początkiem naszej współpracy.
We wrześniu planujemy wspólne spotkanie on-line. 

http://www.szkolanacyprze.com/galeria/zdjęcia.html?galAlbum=76

http://www.zsp4gdynia.pl/index.php?strona=konkursy&konkursy=cypr

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

 

 

Powrót
 
© Polska Szkoła na Cyprze, Urszula Kosińska
Wykonanie strony: Łukasz Wojnar