OBCHODY 10 - LECIA SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO W LIMASSOL.

Gościem honorowym była Pani Ambasador Irena Lichnerowicz-Augustyn, dyrektor szkoły Giannis Pegeiotis i artysta Bolesław Gryczyński. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. Można było podziwiać tańce i śpiewy ludowe, inscenizację wiersza J. Tuwima "Rzepka", były też piosenki skierowane do rodziców oraz pokaz talentów. Pani Ambasador wręczyła dzieciom dyplomy. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Ambasady RP w Nikozji uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w konkursach i zabawach.Składam serdeczne podziękowania Pani Ambasador za upominki dla dzieci,rodzicom za poczęstunek i zakup mikrofonów na rzecz szkoły.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

Powrót
 
© Polska Szkoła na Cyprze, Urszula Kosińska
Wykonanie strony: Łukasz Wojnar