Zakończenie roku szkolnego.

        17 czerwca w Limassol odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Gośćmi honorowymi byli : Pani Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny w Republice Cypryjskiej  Barbara Tuge-Erecińska  i Pan Konsul Tomasz Wielgomas (Radca Ministra).Podczas uroczystości Pani Ambasador wręczyła pierwsze legitymacje szkolne wydane przez Konsula RP na Cyprze. Uczniowie w prezencie otrzymali plecaki szkolne.

         Dzieci zaprezentowały sztukę pt. " Zaginiony czas", której wątkiem przewodnim była miłość rodzicielska. Pod kierunkiem Pani Kingi Piechnik  - teatrologa dzieci przedstawiły "Lokomotywę" Juliana Tuwima.

21 czerwca swoimi talentami aktorskimi mogły poszczycić się dzieci z Pafos. Przedstawienie zadedykowały swoim rodzicom. Uczniowie również otrzymali dyplomy oraz plecaki od Pana Konsula Tomasza Wielgomasa.

          Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności składamy Ambasadzie Polskiej na Cyprze za całoroczną współpracę  oraz wspieranie nauki języka polskiego.Wielkie ukłony dla  rodziców za całoroczną współpracę, wysiłek włożony w edukację naszych dzieci oraz przygotowanie poczęstunku.

Zapraszam do galerii zdjęć.

Powrót
 
© Polska Szkoła na Cyprze, Urszula Kosińska
Wykonanie strony: Łukasz Wojnar